GWARANCJA PRODUCENTA:

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego. Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.

Niektóre produkty mają możliwość przedłużenia gwarancji co jest zawsze umieszczone w opisie.


GWARANCJA SPRZEDAWCY:

Elektronarzędzia wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez LUKPOL Łukasz Łozowski, Mickiewicza 59,  Białystok, objęte są gwarancją  na następujących warunkach:

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym (zakup na fakturę VAT) oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego (zakup na paragon). Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.

Przy gwarancji sprzedawcy nie ma możliwości przedłużenia gwarancji.


Zgłoszenie gwarancyjne (gwarancja sprzedawcy):

Naprawy gwarancyjne na terenie Polski wykonywane są wyłącznie przez LUKPOL Łukasz Łozowski.
W przypadku stwierdzenia wady narzędzie wraz z dokumentami (oryginał karty gwarancyjnej oraz ksero dowodu zakupu) należy  przesłać  poprzez:

Firma Kurierska DPD tel.: 801-400-373 lub (22) 577-55-55
na adres: LUKPOL Łukasz Łozowski
ul. Mickiewicza 59
15-213 Białystok

Informacje o naprawach:
Email: biuro@lukpol24.pl – wszystkie narzędzia
Tel: +48 508-111-302 lub  +48 535-465-355